NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Wynajem busów

Jeśli planujecie Państwo grupową wycieczkę za miasto, lub dojazd na jakąś ważną uroczystość: wesele, ślub, chrzciny, pogrzeb, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze, rauty, zapraszamy do rozpatrzenia naszej oferty przewozowej dotyczącej wynajmu busów. Czasy nieproporcjonalnie drogich autokarów dawno temu bezpowrotnie przeminęły, nie musicie już Państwo wydawać góry pieniędzy i martwić się tym, że nie wszystkie miejsca w autobusie będą zajęte, a kierowca niemiły, ordynarny i opryskliwy. U nas, to wy ustalacie wielkość pojazdu oraz preferencje dotyczące kierowców.

Nasz pracownik dojeżdża w wybrane miejsce, czeka aż uroczystość się skończy, po czym odwozi Was do domu. To najwygodniejszy i najtańszy sposób by przewieźć większą grupę ludzi oszczędzając przy tym kupę pieniędzy, czasu i nerwów. Skorzystaj już dziś i ciesz się komfortem oraz zaoszczędzonymi pieniędzmi. Załóżmy, że Wasze dziecko bierze ślub. Wydaliście już mnóstwo pieniędzy na muzykę, jedzenie, lokum i alkohol, dekoracje, a do tego macie jeszcze wynająć autokar, który może przelać czarę goryczy i uniemożliwić zabawę w tak ważnym dniu. Po co? Jest na to tańszy, lepszy i bardziej sprawdzony sposób. Skorzystaj z naszej oferty transportowej, a obiecujemy, że droga minie szybko i przyjemnie.

W naszych autokarach wbudowane są sprzęty grające, które już zawczasu wprowadzą Państwa w szampańską atmosferę. A teraz od drugiej strony. Macie Państwo dojechać na oddaloną o parędziesiąt kilometrów uroczystość, co do której organizator nie przewidział dojazdu. Zabranie własnego samochodu może wiązać się z licznymi niedogodnościami takimi jak brak możliwości zaparkowania, niemożność wypicia symbolicznej lampki wina, czy przymusowy nocleg z powodu nietrzeźwości. Nie komplikujcie sobie życia, życie i tak jest już dość skomplikowane. Po prostu zadzwońcie pod numer podany na górze strony i cieszcie się niezależnością kupioną za sensowne pieniądze, a nic przecież nie jest tak cenne jak niezależność.