NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Wymiana opon

Jeśli nie chcecie Państwo objeżdżać całego, zatłoczonego miasta w poszukiwaniu zakładów wulkanizacyjnych, które łaskawie przyjmą was, lub nie, skorzystajcie z naszej wizjonerskiej oferty wymiany opon. Wystarczy umówić się telefonicznie z zakładem wulkanizacyjnym, po czym zadzwonić po jednego z naszych, specjalnie w tym zakresie wyszkolonych, kierowców, którzy służą wszelką pomocą merytoryczną z zakresu wymiany kół. Kierowca przyjedzie do Państwa, zabierze samochód wprost z Państwa podjazdu lub parkingu, a następnie uda się na umówione uprzednio spotkanie.

Oferujemy również bardziej kompleksową usługę uproszczoną, która ogranicza się jedynie do zatelefonowania po naszego kierowcę. On zajmie się wszystkim. Wybierze najlepszy jego zdaniem warsztat, własnoręcznie wybierze najoptymalniejsze dla Państwa potrzeb opony, dogada cenę, w głowie przekalkuluje, czy kwota podana przez wulkanizatora nie godzi zanadto w Państwa portfel, zaczeka aż opony zostaną zmienione, po czym odda samochód z nowiutkimi i lśniącymi oponami. Koniec z samodzielną wymianą kół, podczas której można stracić mnóstwo czasu i nerwów, koniec ze staniem w korkach jedynie po to, by wymienić głupie opony. Istniejemy tylko i wyłącznie z jednego powodu - by Państwu żyło się wygodniej, by nie marnowali Państwo czasu na zbędne i, umówmy się, czasochłonne głupstwa. My pracujemy, Wy macie czas na relaks. Oferta szczególnie atrakcyjna, dla ludzi przesiadujących w biurach.

Nawet nie zauważycie, kiedy wasze opony zostaną zmienione. Inne firmy przewozowe nie otwierają się na klientów tak jak my, inne firmy przewozowe za nic mają sobie ludzkie potrzeby. Zdajcie się Państwo na nas - jedyną firmę, która naprawdę wie, jak dogodzić klientowi. Ceny, jak zresztą wszystko w naszej firmie, są bezkonkurencyjne. Sprawdźcie cennik i nie zapomnijcie zebrać przy tym szczęki z podłogi, ponieważ ceny które ujrzycie mogą być nie do zaakceptowania przez Waszą wyobraźnię. Do zobaczenia.