NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Przewóz osób TAXI Warszawa

Nasza firma oferuje standardowy przewóz osób w absolutnie rewelacyjnej cenie 1,29zł za kilometr w taryfie dziennej w strefie miejskiej. Taryfa dzienna w strefie pozamiejskiej wynosi zaledwie 2,60 zł, taryfa nocna w strefie miejskiej to bagatelny koszt 1,95zł, a taryfa nocna w strefie pozamiejskiej to eufemistycznie ujmując konkurencyjna cena 3,90zł.

Nie chcemy przy tej okazji wprowadzać niezdrowej konkurencji, ale proszę porównać nasze ceny z stawkami obowiązującymi u innych przewodników i korporacji taksówkarskich. W koszt usługi wchodzi profesjonalny, uprzejmy i wysoce wyszkolony kierowca prowadzący ekologiczny pojazd zanieczyszczający środowisko w stopniu znacznie niższym niż pojazdy bez napędu hybrydowego. Do państwa dyspozycji mamy świetnie utrzymane, bezkolizyjne i absolutnie bezpieczne pojazdy pięcioosobowe, sześcioosobowe, siedmioosobowe, a nawet, w sytuacjach nadzwyczajnych, pojazdy ośmioosobowe.

Ile więc wyniesie koszt standardowego powrotu do domu, zakładając, że cena ulegnie rozłożeniu na osiem osób? Przy horrendalnie wysokich cenach, jakie obecnie narzuca nam Zarząd Transportu Miejskiego, może się okazać, że zapłacimy trochę mniej niż za bilet jednorazowy normalny. Czy w związku z powyższym opłaca się nam wyczekiwać na przystanku licząc, że nie będzie w nim żadnych chuliganów, zalatujących kloszardów, czy ścisku, skoro cena za przejazd może okazać się dalece bardziej korzystna? Nie wypada już nawet wspominać o komforcie towarzyszącym podróżom naszymi pojazdami.

Reasumując: podróżowanie pojazdami naszego przewoźnika to koszt porównywalny ze standardowymi środkami komunikacji naziemnej przy nieporównywalnie wyższym standardzie, komforcie oraz dyskrecji. Polecamy Nocnego Drivera. To przewóz na który stać każdego niezależnie od grubości portfela. Nie pozwól by ktoś zajął twoje miejsce w pojeździe i zadzwoń już dziś.