NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Odprowadzanie pojazdów, samochodów Warszawa

W naszej ofercie znajduje się wiele innowacyjnych, wychodzących naprzeciw potrzeb klientów rozwiązań, a wśród nich komfortowy sposób na kłopotliwy, tkwiący za oknem jak wyrzut sumienia pojazd, którym nie możesz pojechać, bo wypiłeś odrobinę za dużo w jeden z tych dni, w których nie powinieneś był tego robić. Oferta przedstawia się następująco: dwóch najbardziej doświadczonych kierowców podjeżdża jednym z naszych firmowych pojazdów (dostępna pełna oferta aut w zależności od tego, ile osób znalazło się na tej nieprzewidzianej imprezie) w miejsce w którym stoi samochód klienta. Jeden z nich przesiada się do zaparkowanego wozu, a drugi wraca naszym pojazdem.

W ten oto sposób będziecie Państwo mogli, zarówno wrócić do domu, jak i odstawić niefortunny i nie przemyślanie zabrany ze sobą pojazd należący do Państwa. Polityka naszej firmy opiera się na kreatywności i nietuzinkowych rozwiązaniach, czego niezbitym dowodem jest powyższa usługa. Oczywiście nie musicie Państwo koniecznie wracać drugim samochodem. Tylko od Was zależy, jak długo zostaniecie na imprezie, bo przecież nie o to chodzi, aby przeszkadzać w przyjemnościach ciężko pracujących klientów. Może też zdarzyć się tak, że zostawicie samochód pod domem przyjaciela, lub dziewczyny i zechcecie udać się na jakąś klubową potańcówkę, a rano nie macie zwyczajnie siły, lub prawnych możliwości by wracać po samochód do punktu wyjścia. I w tym wypadku jesteśmy w stanie uratować sytuację.

Wystarczy zadzwonić, podać adres w którym się znajdujecie oraz adres pod jakim znajduje się kłopotliwy pojazd. Podjedziemy, zabierzemy i odstawimy pojazd we wskazany przez Państwa adres. Wszystko zostanie załatwione sprawnie, szybko i efektywnie. Dajemy na to nasze słowo, a uważamy, że słowo droższe jest od pieniędzy. Życzymy udanych imprez i wielu wygodnych rozwiązań, których nasza firma z biegiem rozwoju ma nadzieję dostarczyć Państwu jeszcze wiele, wiele więcej.

>> ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ ODPROWADZANIA <<