NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Nasze auta

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz bezpiecznych, wygodnych i przestronnych aut, by mogli Państwo w pełni docenić komfort podróży z nami. Czyste, bezkolizyjne pojazdy po obowiązkowych przeglądach z całą pewnością sprostają Państwa wymaganiom i dowiozą bezpiecznie na miejsce. W ofercie znajdują się samochody osobowe z dużymi, stupięćdziesięciolitrowymi bagażnikami, nieoznakowane ,ekskluzywne limuzyny ze skórzanymi tapicerkami i barkami z alkoholem do wynajmu na śluby, wesela ,przestronne vany do przewozu osób i mebli oraz gabarytów, dostawcze. Najlepsze auta specjalnie dla Państwa. Posiadamy skody, mercedesy, toyoty, dacie, fiaty, fordy volkswageny, ople, oraz wiele, wiele innych. Na terenie całej warszawy i okolic. Dostępne 24/7 – siedem dni w tygodniu . W nocy i w ciągu dnia. W święta i dni powszednie.

Ułatwiamy przeprowadzki na terenie całej Warszawy i okolic. Posiadamy również ofertę VIP. Przewozy z dystyngowanym szoferem. Na dalekiej Białołęce, odległym Tarchominie, Woli, Wawrze, Ursynowie, Bemowie, Mokotowie, Kabatach. Bezpiecznie i tanio. Pięcioosobowe, sześcioosobowe, siedmioosobowe, a nawet ośmioosobowe auta czekają na Państwa. Staramy się spełniać wszystkie, nawet najwyższe standardy dotyczące pojazdów osobowych jak i dostawczych. Jeśli szukacie niskiej ceny idącej w parze z niespotykanym komfortem i luksusem naszych aut, ta oferta jest właśnie dla państwa. Prosimy o szczegółowsze zapoznanie się z naszą ofertą dostępną telefonicznie u naszego dyspozytora, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące przejazdów oraz naszej rozległej oferty samochodowej.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych aut i chcemy, by dumni byli z nas również szanowni pasażerowie. Większość aut posiada skórzane tapicerki, klimatyzacje i inne wysokiej jakości dodatki sprawiające, że jazda nimi to czysta przyjemność którą zapamiętają państwo na całe życie. Jeśli nasze usługi spotkają się z Państwa aprobatą prosimy o polecanie naszej firmy innym klientom, bo naszym celem jest zadowolenie jak największej liczby osób.