NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Nasza załoga, kierowcy

Oferujemy Państwu w pełni przeszkoloną kadrę kierowców z wieloletnim doświadczeniem, których pasją jest jeżdżenie po mieście w ciągu dnia i nocy. Każdy z naszych przewoźników przeszedł serię rygorystycznych testów psychologicznych i sprawnościowych. Każdy z nich posiada ważne prawo jazdy kategorii B i ukończył kurs ze znajomości topografii miasta. Żaden z nich nie posiada także żadnych punktów karnych. Nasi kierowcy to przyjemni, mili, sympatyczni, zawsze uśmiechnięci ludzie na poziomie. Mówiący po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, rosyjsku. Specjalnie dopasowani do klienta: kiedy trzeba, dyskretni, kiedy trzeba, wygadani. Absolutnie nowa jakość kierowców. Oferujemy ponad pięćdziesięciu zrównoważonych i solidnych przewoźników.

Bezpieczna i przyjemna jazda gwarantowane. Pełna dostępność w Warszawie i poza jej granicami. Kierowcy są obeznani w okolicy, znają najkrótsze drogi do celu. Uczciwi i solidni. Chętnie doradzą klientom w sprawach logistycznych. Znają modne, popularne miejsca, mogą polecić ciekawe zabytki i pomniki stolicy. Możecie Państwo pytać ich, o co tylko chcecie. Jeśli się zgubiłeś, albo nie wiesz jak dojechać w jakieś miejsce, śmiało, zadzwoń po któregoś z naszych wspaniałych kierowców. Na pewno nie będą państwo zawiedzeni poziomem wyszkolenia naszej kadry przewoźniczej, która dokłada wszelkich starań by podróż z nimi odbyła się w przyjacielskiej, przyjemnej i bezpiecznej aurze.

Kierowcy innych firm zarabiają mało, w związku z czym są niezadowoleni i opryskliwi. Nasi kierowcy spełniają się w swojej pracy i otrzymują wynagrodzenia adekwatne do szerokiego zakresu ich umiejętności, a jak wiadomo, doceniany człowiek to człowiek efektywniejszy i efektowniejszy. Jeszcze raz gorąco polecamy i zachęcamy do jak najczęstszego podróżowania z przewoźnikami firmy NightDriver.waw.pl. Jak do tej pory nie mieliśmy żadnych skarg ani zażaleń. Satysfakcja jest więc gwarantowana. W przypadku jakichkolwiek uwag prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.