NightDriver.waw.pl

NightDriver.waw.pl Zadzwoń: (+48) 575 975 275

 

Historia firmy

Nasza marka NightDriver.waw.pl powstała z myślą o ludziach zaradnych i sprytnych, którzy nie chcą wydawać mnóstwa pieniędzy – taki cel przyświecał Piotrowi, który założył naszą firmę przewozową. Piotr słusznie wyszedł z założenia, że firmy taksówkarskie żerują na kierowcach odprowadzając od nich kolosalne ilości pieniędzy w zamian za obsługi korporacyjne. W ten sposób, ani klienci, ani kierowcy nie są zadowoleni. Piotr postanowił być uczciwym człowiekiem, który zaprowadzi porządek w przemyśle transportowym. Zaczynał od zera, ale jego ludzkie podejście i niezłomna postawa szybko przysporzyły mu wielu zadowolonych i lojalnych pracowników, którzy gotowi są podjąć się nawet najcięższego zlecenia. Siłą marki nie jest strach i trzymanie ludzi twardą ręką. Lojalność nabywa się wraz ciężką pracą, zaangażowaniem i wielkim sercem, a żadnej z tych cech nie brakuje naszemu prezesowi Piotrowi.

Z czasem firma zaczęła działać na tyle prężnie, że nowi pracownicy zaczęli pojawiać się lawinowo, przygnani pochlebnymi opiniami uprzednio zatrudnionych kierowców. Mimo swojej pozycji Piotr wciąż rozwija swoją politykę altruizmu i współpracy, a pomimo pozycji którą zyskał, żaden z mechanizmów prowadzenia firmy nie zmienił się, dlatego, że nie zmienia się zwycięskiej drużyny, o czym nasz Szanowny Prezes wie najlepiej. Firma NightDriver.waw.pl to znacznie więcej niż tylko przewoźnik. To ludzie, pasja, staranność i doświadczenie wynikające z długoletnich przygotowań strategii biznesowej.

Być może nasza firma nie jest największa w Warszawie, ale obiecujemy Państwu, że w niedługim czasie tak się stanie, ponieważ tylko na pracy i wzajemnym szacunku można zbudować fundamenty odpowiednio mocne, by wytrzymały stale zmieniające się i coraz bardziej rygorystyczne zasady rynku. My tego dokonamy. Jeśli chcecie państwo przekonać się o tym na własne oczy, dzwońcie i zamawiajcie naszych przewoźników o każdej porze dnia i nocy. Czekamy właśnie na was – by być tam, gdzie państwo tego oczekujecie.